Конкурси
2015.01.23

Фотоконкурс до Дня Закоханих «Ідеальна пара»

 

З 26 січня по 12 лютого Компанія «Дінай» проводить Фотоконкурс «Ідеальна пара», у якому можуть взяти участь всі бажаючі!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Умови конкурсу дуже прості:

Ви надсилаєте нам у електронному вигляді фото, на якому відображені Ви разом зі своєю другою половинкою, та заповнену бліц-анкету. Ми розміщуємо ваше фото з підписом до нього в альбомі «Ідеальна пара» на сторінці Компанії «Дінай» у Facebook (https://www.facebook.com/Dinaicompany?ref=hl). Саме та пара, яка набере найбільшу кількість лайків під фото, стане переможцем у конкурсі!

 

Пару-переможця очікує романтичний подарунок - похід у театр на виставу «Джульєтта і Ромео» (14 лютого о 19:00, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки).

Крім цього, ми підготували для конкурсантів інші сюрпризи, про які ви дізнаєтеся, взявши участь у нашому фотоконкурсі!

 

Фотографії та заповнені анкети для участі в конкурсі прийматимуться протягом усього періоду його тривалості. Щасливі переможці будуть визначені та поінформовані 13 лютого (до 12 години дня), тому не ґавте часу та докажіть усім, що Ідеальна пара – це саме ви!

 

 

Заповнену анкету (завантажити) та фото для участі в конкурсі висилайте на електронну пошту: news@dinai.kiev.ua

 

Якщо у Вас виникли які-небудь запитання при заповненні анкети чи стосовно фотоконкурсу, ми з радістю відповімо на них! Висилайте усі запитання на електронну пошту (news@dinai.kiev.ua) або телефонуйте на номер (044) 454-75-75 (багатоканальний).

 

Спонсор подарунків:


 

(https://www.facebook.com/rusdram)