Конкурси
2014.11.28

Конкурс

 

Для кожного з нас робота – це вагома частина життя, яка не може бути непоміченою. Саме тому так важливо вміти знаходити в ній якомога більше приємних моментів, завдяки яким ми можемо впевнено сказати: «Я люблю свою роботу!»

 


УМОВИ участі в конкурсі:


До 21 грудня (включно):


- Зайдіть на сторінку Компанії «Дінай» у Facebook (https://www.facebook.com/Dinaicompany) та натисніть «Подобається» на самій сторінці АБО Приєднайтеся до групи Компанії «Дінай» Вконтакте (https://vk.com/dinaikiev);

 

- Натисніть «Подобається» та «Поділитися» під записом, який інформує про даний конкурс;

 

 

- Напишіть нам на електронну пошту (news@dinai.kiev.ua), за що ж саме Ви любите свою роботу. Це може бути як одне речення, так і міні-есе. Головне, аби це було від душі;

 

- У листі ОБОВЯЗКОВО вкажіть своє ПІБ, посаду, контактний телефон і посилання на Вашу сторінку в соцмережі.

 

Розкажіть нам про те, що приваблює Вас у вашій роботі, надихає, мотивує. Поділіться з нами Вашими почуттями та використайте можливість виграти корисні ПРИЗИ, які зроблять Вашу роботу ще легшою, ефективнішою та цікавішою!

 

Авторів найщиріших і найцікавіших листів ми безкоштовно запросимо на передноворічний семінар від Компанії «Дінай», який відбудеться 26 грудня. Там на переможців чекатимуть додаткові цінні подарунки від Компанії «Дінай» та її партнера – «1С Україна».

 

Шукаймо позитив у повсякденні разом!

"Дінай" – працювати легко!

 

 

 

 

 

Спонсор конкурсу "1С Україна"