Дінай Air

Що таке Дінай Air?

Дінай:Air – це нове покоління правових систем від Компанії "Дінай". Завдяки революційній технології, всі правові системи покоління "Air" є надлегкими за обїемом та ресурсомісткістю. Вони займають на комп'ютерах користувачів усього 27 мегабайт!

Дінай:Air – це відсутність необхідності оновлювати свою систему - вона завжди в актуальному стані!

Динай:Air – це відсутність переустановлень, у разі виходу нових версій систем всі нововведення стають доступними для Вас відразу, без будь-яких дій з Вашого боку!


Докладно про інформаційне наповнення довідково-правових систем "Дінай" читайте ТУТ>>

Як це працює?


Традиційні правові системи будь-якого виробника мають ряд недоліків:
- громіздка база даних встановлюється на Ваш комп'ютер;
- сотні тисяч документів займають десятки гігабайт пам'яті;
- процедура поновлення, як правило, досить затратна за часом і ресурсами Вашого комп'ютера;
- у випадку виходу нових версій правових систем зазвичай потрібне перевстановлення, що теж займає час.

Дінай Air - перше в Україні покоління повноцінних правових систем, що повністю позбавлені ​​описаних вище недоліків. Будь-яка з них, навіть повна база законодавства "Дінай Air:Професіонад", займе на Вашому комп'ютері всього 27 мегабайт пам'яті, встановиться в лічені секунди, і Ви забудете про необхідність оновлювати або перевстановлювати систему.

Це стало можливим, завдяки нашій розробці, в результаті якої:
- Ви встановлюєте тільки клієнтську частину.
- База даних зберігається на нашому сервері. Ми повністю забезпечуємо її актуальність. З'єднання з базою даних відбувається через Інтернет.
- Поновлення проходять непомітно для Вас і без участі ресурсів Вашого комп'ютера.


Факти про ДПС Дiнай

Юрист знайде діючі та такі, що втратили чинність, кодекси з усіма редакціями у правових системах "Дінай:Професіонал", "Дінай:Бос" і "Дінай:Судова практика"

Оцінить фахівець із ЗЕД: класифікація товарів згідно з УКТ ЗЕД, особливості митного оформлення деяких товарів в правовій системі "Дінай:ЗЕДексперт"

Чи знаєте Ви, що правова система "Дінай:ЗЕДексперт" має унікальну тематичну добірку "Інформація для фізичних осіб" (більше 750 документів)